İletişime geç, teklif al
7/24 sevkiyAT
baskıtex'e hoşgeldiniz
Hızlı Termin
İletişime geç, teklif al
baskıtex'e hoşgeldiniz
7/24 sevkiyAT
Hızlı Termin
HomeAnasayfa

İşimiz,
gücümüz BASKI

İŞE İMZAMIZI ATIYORUZ
-
Signature
01
Hizmetler

Dijital Baskı - DTG

Doğrudan kumaşa baskı

Doğrudan Giysiye veya DTG baskı, en son baskı teknolojisi ve mürekkepler kullanılarak dijital bir görüntünün doğrudan giysinizin üzerine basıldığı bir işlemdir.  

Film Pet Baskı - DTF

Doğrudan filme
baskı

Benzersiz doğrudan filme (DTF) dekorasyon sürecimizle özel tasarımlarınıza hayat verin. Yüksek kaliteli DTF baskılarımız uzun süreli dayanıklılık, canlı renkler ve dinamik ayrıntılar sunar.

Folyo - Flock Baskı

Reflektif, metalik ve puf baskılar

Tekstil folyosu kesici plotter yardımıyla dekupe edilip her türlü kumaşa aktarılabilen fleks (sentetik dokulu) ve flock (kadife dokulu) malzemelere denir. Tekstil folyoları aynı zamanda Heat Transfer Vinyl (HTV) yani ısı tranfer filmi olarak da bilinir.

02
Niçin baskıTex

Ne Yapıyoruz

Tasarım Memnuniyetinizi Sağlayacak Ücretsiz Sanat Desteği

Tasarım İncelemesi ve Onarımı

İş modelimizin ana bileşenlerinden biri, müşterilerimizi mümkün olduğunca sürece dahil etmek üzerine kuruludur. Ürünlerinin tasarımı ve üretimi üzerinde tam kontrol sunmanın yanı sıra, müşterilerimize her adımda e-posta iletişimi de sağlıyoruz. Üretimden önce bir sanat eseri taslak alacaksınız, taslağıonaylayın, üretime başlayacağız ve garantili teslimat tarihinizle birlikte size bilgi vereceğiz! Projenizi +90 552 799 35 25  telefondan planlamak için hemen bir Proje Uzmanını arayın.

Pikselleştirme

Pikselleşme her tasarımcının en büyük korkusudur. Bir başyapıt olduğunu düşündüğünüz şeyi yaratmak için zaman harcamak, ancak onun kutulu, dalgalı ve özensiz görünmesi yürek parçalayıcı bir deneyimdir. Ama korkmayın! Yıldızlardan oluşan tasarım ekibimiz, tasarımınızın mükemmel şekilde basılması için görüntünüzün boyutunu artırarak ve ana hatlarınızı yeniden çizerek pikselleşme sorunlarınızı çözmekten mutluluk duyacaktır. Hatta logonuzun rengini değiştirebilir veya bir taslak ekleyebiliriz. Sadece ne aradığınızı bize bildirin, gerisini biz hallederiz.

Yerleştirme ve Merkezleme

Siparişinizi verdikten sonra üretimin tüm lojistik yönleriyle ilgileniyoruz. Tasarımınızın giysinize mükemmel bir şekilde yerleştirildiğini ve hizalamanın, ortalamanın ve yaka çizgisine olan mesafenin doğru olduğunu iki kez kontrol ediyoruz (bu nedenle merkezin biraz dışında veya biraz fazla aşağıdaysanız endişelenmenize gerek yok). Bulduğumuz küçük sorunları düzelteceğiz ve yazdırma işlemine geçmeden önce size son sürümü göndereceğiz.

03
Portfolyo

Çalışmalarımız

04
Hakkımızda

baskıTex Kimdir?

BaskıTex, tekstil dünyasında tutkulu ve deneyimli bir ekiple faaliyet gösteren bir baskı firmasıdır. Bizler, tekstil ürünlerine yaratıcı ve özgün tasarımlar eklemenin gücüne inanıyoruz. Misyonumuz, müşterilerimize kaliteli, özelleştirilebilir ve çekici baskı çözümleri sunarak onların ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmaktır.

En kısa sürede işiniz hakkında fikir alışverişinde bulunalım, en iyi teklifi verelim.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Kalite ve Dayanıklılık: Yüksek standartlı malzemeler ve uzman işçilikle en kaliteli sonuçları elde ediyoruz.

  • Özelleştirme: Müşterilerimize benzersiz tasarım seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

  • Hızlı Teslimat: Siparişlerinizi zamanında ve güvenle teslim ediyoruz.

  • Profesyonellik: Deneyimli ekibimiz, projenizi en iyi şekilde yönetmek için burada.

BaskıTex olarak, sizin için özel tekstil baskıları oluşturmak için buradayız. Daha fazla bilgi almak, tekliflerimizi incelemek veya projeleriniz hakkında konuşmak için bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşmaktan çekinmeyin.

05
Bazı

Referanslarımız

Cart