İletişime geç, teklif al
7/24 sevkiyAT
baskıtex'e hoşgeldiniz
Hızlı Termin
İletişime geç, teklif al
baskıtex'e hoşgeldiniz
7/24 sevkiyAT
Hızlı Termin
HomeHizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

01
Doğrudan kumaşa baskı

DİJİTAL BASKI

DTG BASKI

Doğrudan Giysiye veya DTG baskı, en son baskı teknolojisi ve mürekkepler kullanılarak dijital bir görüntünün doğrudan giysinizin üzerine basıldığı bir işlemdir. Bu süreç, herhangi bir miktardaki siparişi son derece ayrıntılı, tam renkli tasarımlarla uygun bir fiyata basmamızı sağlar. Doğrudan giysiye baskı yapan uzman ekibimizle her türlü tasarımı gerçekleştirmek mümkündür. Her siparişte olağanüstü doğruluk, olağanüstü tutarlılık, olağanüstü baskı çıktısı ve uygun fiyatlar sağlıyoruz.

Adım # 1: Tasarımın hazırlanması

 

 

Tasarım gönderildikten sonra, basılı sonucu olumsuz etkileyebilecek sorunların belirlenmesi ve düzeltilmesi için kontrol edilir. Bu, seçilen giysi rengiyle iyi eşleştiğinden emin olmak için sıkıştırma kusurlarının kontrolünü, renk profilini ve renk düzeltmesini içerir.

Adım # 2: Kumaş ön işlemi

 

 

DTG baskıdan önce giysi, mürekkebin kumaşa yapışmasına yardımcı olan bir solüsyonla ön işleme tabi tutulur. Bu genellikle kumaşa sıvı püskürten bir makine kullanılarak yapılır.

 

Adım #3: Baskı

Tasarım, DTG baskı için özel olarak tasarlanmış bir mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanılarak giysinin üzerine basılmaktadır. Kumaşlara özel üretilen özel mürekkepler kullanılarak geniş renk yelpazesinde yüksek kalitede baskılar üretiliyor.

Adım #4: Kürleme:

 

 

Doğrudan Giysiye, nispeten basit olan ve diğer yöntemlere göre avantajlar sunan alternatif bir baskı işlemidir.

02
Doğrudan filme baskı

DTF Baskı

Film Pet Baskı

Benzersiz doğrudan filme (DTF) dekorasyon sürecimizle özel tasarımlarınıza hayat verin. Yüksek kaliteli DTF baskılarımız uzun süreli dayanıklılık, canlı renkler ve dinamik ayrıntılar sunar. Minimum sınırlamaların olmaması, tam çok yönlülük ve karmaşık ayrıntılarda herhangi bir kısıtlama olmaksızın herhangi bir sayıda renk basabilme yeteneği sayesinde, hem küçük hem de büyük siparişleri basmak isteyenler için mükemmel seçimdir.

DTF Transferi Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi doğrudan filme baskıda, tasarım transferi bir film üzerine basılıyor ve daha sonra bir sıcak pres kullanılarak bir giysi veya kumaş üzerine bastırılıyor. Oldukça dayanıklı ve çok yönlü bir tekniktir; bu, piyasadaki diğer birçok yöntemin aksine, herhangi bir malzemeye baskı yapabileceğiniz anlamına gelir!

DTF Transferlerinin Faydaları Nelerdir?

DTF transferleri, özel kıyafetlerin dekorasyonunda bir dizi önemli avantaj sunar:

1. Yüksek Çözünürlüklü Baskılar: Doğrudan filme aktarımlar, olağanüstü netlik ve hassasiyetle karmaşık, karmaşık tasarımlara olanak tanıyan yüksek çözünürlüklü görüntüler üretir.

2. Canlı Renkler : DTF, orijinal tasarımınıza sadık kalarak giysinize hayat veren zengin, canlı renklerden oluşan tam bir spektrum yakalar.

3. Uzun Ömürlü Dayanıklılık : Aktarılan tasarımlar, solmadan, soyulmadan veya çatlamadan birden fazla yıkamaya direnerek zaman testine dayanacak şekilde üretilmiştir.

4. Kumaşlarda Esneklik: Doğrudan filme, çok çeşitli kumaşlara uygulanarak özel giyim olanaklarınızı genişletir .

5. Yumuşak Hissi: Sert, ağır bir tasarım yaratan bazı yöntemlerin aksine, özel DTF transferleri dokunuşta pürüzsüzdür ve giysinizin konforunu korur.

6. Tutarlılık: Doğrudan filme çekim tutarlı sonuçlar sağlayarak siparişinizdeki her giysinin aynı yüksek kaliteli görünümü korumasını sağlar.

7. Ölçeklenebilirlik: İster küçük ister büyük bir özel giysi partisine ihtiyacınız olsun, doğrudan filme aktarımlar, kaliteden ödün vermeden değişen sipariş boyutlarını verimli bir şekilde karşılayabilir.

03
Folyo Baskı

Reflektif, Metalik ve Puf Baskılar

Tekstil Folyosu

Tekstil folyosu kesici plotter yardımıyla dekupe edilip her türlü kumaşa aktarılabilen fleks (sentetik dokulu) ve flock (kadife dokulu) malzemelere denir. Tekstil folyoları aynı zamanda Heat Transfer Vinyl (HTV) yani ısı tranfer filmi olarak da bilinir.

Reflektif Baskı

Transfer baskı için geliştirilmiş reflektif tekstil folyolarından yapılan baskı çeşididir. Aynen DTF film gibi sadece filmi alabildiğiniz gibi uygulama işini de bizler yapabilmekteyiz.  Reflektörlü flex folyolar özellikle iş elbiseleri ve dış mekan spor giyim için idealdir.

Metalik Baskı

Termal transfer filmi veya ısı transfer filmi (heat transfer film) olarak da adlandırılan Flex Folyolar en çok kullanılan kumaşa baskı tekniklerinden biridir. Metallic Flex Tekstil Folyosu adından da anlaşılabileceği gibi metalik görüntüye sahip bir üründür ve görüntüyü yansıtarak ayna etkisi sağlar. Polyester hotmelt taban üzerine farklı açılardan farklı bölgeleri parıldayan özel bir membran (skin) eklenmesiyle üretilir. Transfer presiyle beraber kumaşa aktarıldığında hotmelt yapışkan eriyerek kumaşın dokusuna işler ve metalik ayna görüntülü membran kumaşın yüzeyinde yapışmış olur.

Puf Baskı

Puf baskı kumaşa baskıda kullanılan POLİÜRETAN bazlı ısı transfer folyosudur.

Transfer presinde ısı uygulanmadan önce standart bir ısı transfer folyosu görünümündedir.

Transfer presinde ısı ile yapıştırıldıktan sonra is kabararak üç boyutlu bir görünüm kazanır.

 

 

 

 

 

Cart